شومینه

جدیدترین دکور تلویزیون + 11 ایده جذاب برای تزیین

تزیین دیوار پشت تلویزیون

یکی از بخش‌های مهم در دکوراسیون هر خانه دیوار پشت تلویزیون آن است. یک دیزاین مناسب و عالی که از جدیدترین دکور تلویزیون استفاده شود، می تواند بهترین انتخاب باشد. ایده‌های خلاقانه زیادی برای تزیین دیوار پشت تلویزیون مدرن وجود دارند. قرار دادن شومینه برقی، ایجاد یک گالری هنری در اطراف آن یا استفاده از متریال‌های به‌روز و مدرن همگی می‌توانند جلوه زیبایی را برای شما ایجاد کنند. تنها توجه به این نکته حائز اهمیت است که دکور پشت تلویزیون باید با سایر وسایل خانه هماهنگ باشد. اگر به دنبال جذاب‌ترین ایده ها برای تزیین دیوار پشت تلویزیون مدرن خود هستید، تا پایان ما را همراهی کنید.

تزیین دیوار پشت تلویزیون با وسایل ساده

در اکثر خانه ها تلویزیون، دستگاهی پرکاربرد است و حتی در مهمانی‌ها نیز ممکن است از تلویزیون استفاده شود؛ از این‌رو دیواری که پشت تلویزیون قرار دارد می‌تواند با یک دیزاین خلاقانه، بسیار جلب توجه نماید. ایده‌های خیلی جذابی برای تزیین این دیوار وجود دارد که هر کدام به تناسب سلیقه شما می‌تواند زیبایی خاصی داشته باشد. بهترین این ایده ها عبارتند از:

 • دکور پشت تلویزیون با ام دی اف
 • شومینه برقی زیر تلویزیون
 • جدیدترین دکور تلویزیون با آینه
 • تزیین دیوار با سنگ
 • طرح پشت تلویزیون با قفسه های مختلف یا کابینت
 • گالری هنری
 • کاغذدیواری
 • استفاده از نور و لوستر
 • دکوراسیون دیوار پشت تلویزیون با کناف
 • استفاده از PVC برای تزیین دیوار
 • طراحی کتابخانه برای پشت تلویزیون
 • استفاده از دیوارهای آجری

دکور پشت تلویزیون با ام دی اف

دیزاین دیوار پشت تلویزیون با ام دی اف

با استفاده از چوب همواره طرح‌های جدیدی می‌توان برای دکوراسیون ایجاد نمود. چوب‌ها در عین حال که جلوه‌ای کلاسیک به منزل می‌دهند، احساس لاکچری بودن را نیز دارند. برای استفاده از جدیدترین دکور تلویزیون، ام دی اف یکی از شیوه‌ها است. شما می‌توانید از تنوع طرح و رنگ MDF ها استفاده کرده و دکوراسیونی جذاب برای پشت تلویزیون خود فراهم کنید.

شومینه برقی زیر تلویزیون

شومینه برقی زیر تلویزیون

یکی از جدیدترین و خاص ترین طراحی‌ها برای دیوار پشت تلویزیون جدید استفاده از شومینه برقی زیر تلویزیون است. شومینه‌های برقی طراحی های جذابی دارند که می‌توانند دکور منزل شما را بسیار تحت تاثیر قرار دهند. شما می‌توانید از این زیبایی در تزیین دیوار پشت تلویزیون بهره ببرید. لازم به ذکر است که به هنگام نصب، شومینه و تلویزیون باید فاصله لازم برای عدم آسیب تلویزیون را رعایت نمایید.

جدیدترین دکور تلویزیون با آینه

تزیین دیوار پشت تلویزیون با آینه

برای تزیین و دیزاین دیوار پشت تلوزیون روش های مختلفی وجود دارد، از سری روش هایی که جلوه جذاب و زیبایی به دیوار پشت تلوزیون می دهد استفاده از آینه می باشد. امروزه با توجه به پیشرفت روز افزون مدل های مختلفی از طراحی دیوار با آینه وجود دارد. شما می توانید به راحتی تزیین دیوار پشت تلویزیون با آینه را انجام دهید و جلوه جدیدی به دیوار مورد نظرتان ببخشید.

دکوراسیون دیوار پشت تلویزیون با سنگ

دکوراسیون دیوار پشت تلویزیون با سنگ

سنگ‌ها از جمله متریالی هستند که بسیار می‌توانند در دکوراسیون تاثیرگذار باشند. تزیین دیوار پشت تلویزیون با سنگ بر زیبایی طبیعی و خیره‌کننده فضای خانه می‌افزاید. معمولا سنگ های مرمر، چینی، مرمریت، اسلب، گرانیت و آنتیک برای دیوار پشت تلویزیون استفاده می‌شوند. سبک، طرح و رنگی که این سنگ‌ها دارند، دکور بی‌نظیری را برای شما ایجاد می‌کند.

طرح پشت تلویزیون با قفسه های مختلف یا کابینت

استفاده از قفسه های مختلف یا کابینت در اطراف تلویزیون

استفاده از قفسه از جدیدترین دکور تلویزیون علاوه بر اینکه فضای ذخیره‌سازی برای شما فراهم می‌کند، امکان نمایش وسایل مختلفی اعم از گلدان گل، قاب عکس، مجسمه و… را نیز به شما می‌دهد. در واقع یکی از راه‌های محبوب برای طراحی دیوار پشت تلویزیون، استفاده از قفسه‌ها یا کابینت است. نحوه چینش و قرارگیری قفسه‌ها از یک طرف و چیدمان وسایل تزیینی روی آنها از طرف دیگر، می‌تواند یک جلوه ناب بصری را ایجاد کند.

گالری هنری برای دکوراسیون دیوار پشت تلویزیون

گالری هنری برای دکوراسیون دیوار پشت تلویزیون

وسایل و اقلام هنری نیز می‌توانند به عنوان جدیدترین دکور تلویزیون استفاده شوند. ایجاد دیوار گالری یکی از سبک‌های مدرن با طرف‌داران خاص است. شما می‌توانید با استفاده از قاب عکس‌های مختلف و آثار هنری زیبا، دیوار پشت تلویزیون خود را تزیین کنید. با توجه به اینکه معمولا نگاه ها به سمت تلویزیون است، آثار هنری شما نیز بسیار مورد توجه قرار خواهند گرفت. ضمن اینکه چیدمان خلاقانه این آثار هنری می‌تواند روی دکوراسیون کل منزل تاثیر بگذارد.

استفاده از کاغذ دیواری

استفاده از کاغذ دیواری

کاغذدیواری یکی از گزینه های عالی و متنوع جدیدترین دکور تلویزیون است. برای انتخاب کاغذ دیواری مناسب، بهتر است کاغذ دیواری متناسب با سبک سایر وسایل خانه باشد. از آنجایی که کاغذ های دیوار در طرح‌های متنوع و حتی سه بعدی وجود دارند، شما می‌توانید با انتخاب یک طرح ویژه و جذاب از کاغذ دیواری جدید برای پذیرایی دیزاین جذاب تری برای دیوار پشت تلوزیون خود داشته باشید. برخی از افراد طرح‌های متناسب با مبلمان یا پرده را در کاغذ دیواری‌ها انتخاب می‌کنند تا هماهنگی بیشتری را ایجاد نمایند. این انتخاب نیز می‌تواند دیزاینی جذاب محسوب شود.

استفاده از نور و لوستر

استفاده از نور و لوستر

شما می‌توانید با پنل‌های نوری نیز جدیدترین دکور تلویزیون را انجام دهید. استفاده از نورپردازی‌های مخفی یا حتی استفاده از لوسترهای دیواری می‌تواند دکوراسیونی خیره‌کننده را برای شما ایجاد نماید. چنانچه قصد استفاده از لوسترهای دیواری را برای دیزاین دارید، باید دقت کنید که نور آن‌ها مستقیم به چشم تماشاکننده نتابد. به عبارتی نباید نوری که برای دیزاین استفاده شده مزاحم تماشای تلویزیون شود. استفاده از دیوارکوب ها یا نوارهای LED نیز در این شیوه مناسب خواهد بود.

دکوراسیون دیوار پشت تلویزیون با کناف

دیزاین دیوار پشت تلویزیون با کناف

کناف‌ها از جمله متریال‌هایی هستند که در دیزاین‌های مدرن دیوار پشت تلویزیون قابل استفاده هستند. شما می‌توانید طبق سلیقه خود با کناف طراحی‌های زیبایی را برای پشت تلویزیون خود ایجاد نمایید. تنوع دکوراسیون در این شیوه نیز بالا است.

استفاده از PVC برای نمای پشت تلویزیون جدید

استفاده از PVC برای تزیین دیوار

یکی دیگر از مصالح زیبا و متنوع برای دکور پشت تلویزیون، PVC است. شما می‌توانید با ترکیب رنگ‌ها و طرح‌های مختلف این متریال یک فضای خاص را ایجاد کنید. استفاده از PVC ‌برای دیزاین، به نسبت ساده است و خیلی سریع می‌توانید دیزاین مدنظر خود را پیاده‌سازی نمایید.

کتابخانه برای طراحی پشت تلویزیون

طراحی کتابخانه برای پشت تلویزیون

اگر به دنبال یک دیزاین متفاوت برای دیوار پشت تلویزیون خود هستید، می‌توانید یک کتابخانه برای آن در نظر بگیرید. در این دیزاین شما دیوار پشت تلویزیون را کاملا شبیه یک کتابخانه آماده می‌کنید و صرفا در یک ناحیه از آن، تلویزیون را قرار می‌دهید. از آنجایی که کتاب‌ها با جلدهای مختلف، رنگ‌های متنوع و البته اندازه‌های متفاوت در کتابخانه قرار می‌گیرند، فضایی جذاب را برای منزل شما ایجاد می‌نمایند.

استفاده از دیوار های آجری

استفاده از دیوار های آجری

نمونه ای دیگر از سبک های مدرن جدیدترین دکور تلویزیون، استفاده از دیوارهای آجری است. دیوارهای آجری در عین سادگی جلوه زیبایی دارند که می‌تواند برای دیوار پشت تلویزیون مفید باشند. چنانچه می‌خواهید طراحی ساده ای پشت تلویزیون داشته باشید تا تلویزیون بیشتر در مرکز توجه باشد، می‌توانید از این نوع دیزاین استفاده نمایید.

شومینه هنر ارائه دهنده شیک ترین شومینه های برقی

اگر تصمیم دارید برای دیزاین دیوار پشت تلویزیون از شیوه شومینه برقی زیر تلویزیون استفاده کنید، نیاز به یک شومینه شیک و مدرن خواهید داشت. به عبارتی اگر قرار است شومینه شما علاوه بر ایجاد گرما، فضایی جذاب نیز ایجاد کند، نیاز به شومینه متفاوتی خواهید داشت. فروشگاه شومینه هنر با سال ها سابقه درخشان در ارائه بهترین و با کیفیت ترین نوع شومینه ها در ایران، می‌تواند به شما در این زمینه کمک نماید. جهت مشاهده نمونه های متنوع شومینه برقی در طراحی‌های خاص و مدرن، همین حالا اقدام کنید.

دکوراسیون منزل در قسمت های مختلف باید در عین هماهنگی، جذابیت خاص خود را نیز داشته باشد. از جمله قسمت های مهم و تاثیرگذار در دکوراسیون، تزیین دیوار پشت تلویزیون است. از آنجایی که معمولا تلویزیون بسیار در معرض دید قرار دارد، دیوار پشت آن نیز اهمیت زیادی در دکوراسیون خواهد داشت. در این مقاله شیوه‌های مختلفی برای این قسمت معرفی کردیم که می‌توانید با آن‌ها زیبایی خاصی به منزل خود ببخشید. اگر شما نیز پیشنهادی برای این دیزاین دارید، حتما در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

سوالات جدیدترین دکور تلویزیون

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

در قسمت بالا روش های متفاوتی برای طراحی و تزیین دیوار پشت تلوزیون برای شما شرح داده ایم، اما بصورت کلی برای طراحی و دیزاین دیوار پشت تلوزیون از ( شومینه برقی زیر تلویزیون، آینه، تزیین دیوار با سنگ، دکور پشت تلویزیون با ام دی اف، قفسه یا کابینت، گالری هنری، کاغذدیواری، استفاده از نور و لوستر، تزیین دیوار با کناف، استفاده از PVC، استفاده از کتابخانه و استفاده از دیوارهای آجری) اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *