شومینه

55 مدل جذاب کاغذ دیواری جدید برای پذیرایی

کاغذ دیواری جدید برای پذیرایی

کاغذ دیواری ها، جزء لوازمی هستند که زیبایی خاصی در طراحی منزل ما ایجاد می کنند. این کاغذها با طرح های جذاب مدت هاست مهمان خانه ما هستند. شما می توانید به سادگی با استفاده از چند کاغذ دیواری جدید برای پذیرایی خود، سالن نشیمن را بسیار جذاب نمایش دهید. اگر به دنبال تغییرات اساسی در دکوراسیون منزلتان می باشید، این محصول می تواند گزینه مناسبی برای شما محسوب شود. ضمنا اگر در منزل خود شومینه دارید و علاقمند هستید فضای اطراف این وسیله گرمایشی را جذاب تر و چشم نوازتر نمایید، بازهم استفاده از پرطرفدارترین طرح کاغذ دیواری می تواند گزینه ای مناسبی برایتان باشد.

طرح های کاغذ دیواری متناسب با اینکه در چه فضایی می خواهد استفاده شود، متفاوت است. مثلا در اتاق خواب بهتر است از طرح های ساده و آرامش بخش استفاده کنید. همچنین شما برای سالن نشیمن خود می توانید از طرح های کاغذ دیواری جدید پذیرایی با سبک های طبیعت و مخملی بهره بگیرید.

انواع پرطرفدارترین طرح کاغذ دیواری برای پذیرایی

کاغذ دیواری طرح ها و سبک های مختلفی دارد و شما باید متناسب با دیزاین پذیرایی خود اقدام به انتخاب طرح و رنگ و مدل آن نمایید.

مدل کاغذ دیواری جدید سه بعدی

جدیدترین طرح کاغذ دیواری های سه بعدی

استفاده از کاغذدیواری جدید در پذیرایی

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی جذاب و شیک

نمونه ای از کاغذ دیواری سه بعدی

استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی شیک در پذیرایی

استفاده از کاغذ دیواری های سه بعدی

طرح های سه بعدی کاغذ دیواری

کاغذ دیواری سه بعدی، یک سبک از پوستر دیواری بسیار جدید بوده و بسته به نوع طرح می تواند حس سرزندگی یا ابهام پر از تحسین را در مهمانان شما در پذیرایی ایجاد کند. این طرح ها حتی برای منازل کوچک نیز پیشنهاد می شود، چون فضا را وسیع تر از آنچه هست نمایش می دهد. به این نوع از دیوارپوش، کاغذ دیواری چاپی نیز می گویند. یکی از انواع پرطرفدار طرح کاغذ دیواری جدید برای پذیرایی سبک سه بعدی می باشد.

محبوب ترین نوع دیوارپوش ها، کاغذ دیواری وینیل (Vinyl wallpaper)

کاغذ دیواری طرح جدید- مدل وانیلی

کاغذ دیواری طرح جدید برای پذیرایی- طرح وانیلی

کاغذ دیواری طرح جدید وانیلی

استفاده از کاغذی دیواری های وینیلی

بهترین کاغذ دیواری طرح طبیعت

استفاده از طرح های شیک

طرح وینیل یا پی وی سی، این مدل از پوستر دیواری از ترکیب وینیل یا کاغذ چاپی تهیه می شود. این مدل از کاغذ دیواری ها نسبت به خش محکم هستند. این محصول نصب آسانی دارد و قابل شستشو می باشد به طوری که با یک اسفنج مرطوب تمیز می شود. برای مناطق مرطوب بسیار کاربردی است. این طرح از کاغذ دیواری ها برای تمام نقاط خانه مناسب هستند.

کاغذ دیواری با طرح علفزار(GRASSCLOTH)

کاغذ دیواری با طرح علفزار

استفاده از کاغذ دیواری با طرح علفزار

استفاده از کاغذ دیواری با طرح علفزار

استفاده از کاغذ دیواری های شیک طرح علفزار

استفاده از کاغذ دیواری های جدید

طرح کاغذ دیواری علفزار، این مدل از پوستر دیواری معمولا از چوب پیکان، کنف، چوب پنبه، نی و چمن ساخته می شود. الیاف چمن در این مدل از دیوارپوش به کمک یک آسیاب درون ترکیب کاغذ دیواری قرار می گیرد. به این ترتیب شما در خانه خود یک پوستر دیواری جذاب با الیاف طبیعی دارید. نصب این دیوار پوش نسبت به سایر انواع آن سخت تر بوده و به شدت مستعد آسیب است، به همین دلیل برای نقاط پر تردد مثل راه پله مناسب نخواهد بود، اما برای اتاق نشیمن، این مدل کاغذ دیواری پذیرایی جدید است و طرح ساده آن بسیار جلب توجه می کند.

مناسب ترین محل کاغذ دیواری برای پذیرایی های جدید

استفاده از رنگ های همخوان برای کاغذ دیواری جدید برای پذیرایی

کاغذ دیواری مناسب پذیرایی

استفاده از کاغذ دیواری جدید برای اتاق ها

کاغذ دیواری جدید برای پذیرایی

استفاده از کاغذ دیواری مدرن برای پذیرایی

استفاده از طرح های مختلف کاغذ دیواری

استفاده از کاغذ دیواری مناسب با رنگ دکوراسیون

استفاده از کاغذ دیواری با طرح گل

اگر به تازگی منزل خود را بازسازی کرده و قصد دارید از کاغذ دیواری برای طراحی بهتر دکوراسیون خانه خود استفاده کنید. بهتر است متناسب با چیدمان و ترکیب رنگ وسایل منزلتان در اتاق نشیمن، اقدام به خرید کاغذ دیواری پذیرایی جدید برای خود نمایید.

کاغذ دیواری پذیرایی با طرح های افقی

از مدل جدید کاغذ دیواری پذیرایی می توان به کاغذ دیواری با طرح های افقی اشاره کرد. در صورتی که سقف پذیرایی شما کوتاه است، پیشنهاد می کنیم از طرح های دارای خطوط افقی استفاده کنید، چون این طرح ها فضای سالن نشیمن منزلتان را بسیار وسیع تر نمایش می دهد. بهترین انتخاب برای این موضوع بهره گرفتن از مدل کاغذ دیواری جدید و منحصر به فرد است.

تاثیر استفاده از خطوط عمودی در دیوارپوش ها

استفاده از نقش های عمودی در کاغذ دیواری های جدید

بهره گرفتن از مدل پوستر دیواری با خطوط عمودی در سالن پذیرایی، کمک می کند تا سقف طاق نمای شما بلندتر دیده شود. زمان استفاده از این مدل دیوارپوش، سعی کنید حتما از تابلوهای زیبا در محیط پذیرایی خود استفاده کنید تا کاغذ دیواری شما چشم نوازتر باشد.

آیا از مدل کاغذ دیواری پذیرایی جدید خود، باید در تمام دیوارهای سالن نشیمن استفاده کنیم؟

کاغذ دیواری طرح گل مناسب پذیرایی

زیباترین طرح های کاغذ دیواری سه بعدی

استفاده از کاغذ دیواری شیک و جدید برای پذیرایی

استفاده از طرح های مدرن کاغذ دیواری

استفاده از کاغذ دیواری شیک و جدید برای پذیرایی

کاغذ دیواری طرح اجری

بهترین کاغذ دیواری طرح گل

شما نباید در استفاده از دیوارپوش ها افراط کنید. چون این موضوع نه تنها اتاق مهمان شما را زیبا نمی کند، بلکه از چشم نوازی آن نیز می کاهد. پیشنهاد می شود برای دل انگیزتر کردن فضای پذیرایی از کاغذ دیواری روی بزرگ ترین دیوار اتاق خود بهره بگیرید و سعی کنید مبلمان و صندلی های خود را نیز اطراف همان فضا بچینید. از این طرح ها می توانید به سادگی برای انواع سبک در دکوراسیون داخلی بهره بگیرید.

مدل کاغذ دیواری پذیرایی جدید برای دیوار شومینه

مدل کاغذ دیواری برای طرح روی دکور شومینه

شومینه ها معمولا در نقطه مرکزی اتاق ها قرار دارند و به نوعی طراحی می شوند که کانون توجه هستند. شما با استفاده از یک کاغذ دیواری جذاب می توانید زیبایی اتاق پذیرایی خود را چندین برابر نمایید. همچنین بهره گرفتن از دیوارپوش هایی با طرح های آجری و چوبی، برای دکور بالای شومینه علاوه بر زیبایی، حس و حال سنتی شومینه شما را نیز حفظ می کند.

جدیدترین کاغذ دیواری پذیرایی با بافت برجسته

جدیدترین طرح برجسته کاغذ دیواری برای پذیرایی

پوستر دیواری بافت برجسته، یک مدل کاغذ دیواری پذیرایی جدید بوده، که دارای طرح و نقش های برامده روی سطح خود است. این محصول از باقی مانده پارچه های پشمی و مخمل خرد شده تهیه می شود. البته امروز این طرح از کاغذ دیواری را با با پلی استر، نایلون یا ابریشم نیز می سازند. در زمان نصب این بافت طرح دار باید نهایت دقت را داشته باشید، چون به سادگی روی آن لکه می شود. این طرح برای دیوار اتاق خواب نیز بسیار زیباست.

استفاده از رنگ بهتر است یا دیوارپوش برای پذیرایی؟

اگر فردی به شدت تنوع طلب هستید، پینشهاد می کنیم کمتر از کاغذ دیواری استفاده کنید. چون باید دائما در حال تغییر دیوارپوش های منزل خود باشید و این برای شما از نظر اقتصادی می تواند به صرفه نباشد.

کاغذ دیواری رنگ کردن دیوار
تنوع در طرح و نقش محدود بودن در ترکیب
استفاده در بخش های مختلف منزل باید تمام خانه یکدست باشد تا بهتر دیده شود
ایجاد فضای نسبتا تاریک افزایش روشنایی خانه
محدود نشان دادن فضا وسیع نشان دادن فضا
مات براق
ارزانتر گرانتر

 

اگر جزو افرادی هستید، که هر چند سال یکبار دست به تغییرات اساسی در منزل می زنید. یک کاغذ دیواری جدید پذیرایی شما را به شدت متحول کرده و باعث می شود دیگران برای طراحی دکوراسیون زیبای منزل تان شما را همواره تحسین کنند.

ساده ترین نوع نصب کاغذ دیواری جدید پذیرایی (Peel and stick wallpaper)

این طرح از پوستر کاغذی به راحتی جدا و در عین حال به سادگی به دیوار مورد نظر شما می چسبد. شما به راحتی می توانید پشت آن را جدا کنید و در جایی که می خواهید، قرار دهید. اما نیاز هست به چند نکته کوتاه توجه کنید.

  • روی دیوار صاف آن را قرار دهید
  • در زمان مناسب که دیوار مد نظر شما خشک و تمیز بود، اقدام به چسباندن نمایید.
  • قبل از اینکه پوستر دیوار به صورت کامل بچسبد، تمام نقاط آن را صاف و یکدست کنید، تا کاغذ دیواری شما حالت پِف دار و موجی به خود نگیرد.

پوستر دیواری قابل رنگ آمیزی (Paintable wallpaper)

از کاغذ دیواری ساده و شیک برای پذیرایی، کاغذ دیواری قابل رنگ آمیزی می باشد. کاغذ دیواری های قابل رنگ آمیزی، طرح جدیدی از پوستر دیواری هستند، که به شما کمک می کنند به دیوارهای سالن نشیمن خود بافت اضافه کنید. برای شما این فرصت فراهم است که میزان رنگ آن را نیز کنترل کنید. بافت این نوع کاغذ از وینیل بوده که میتوان آن را با رنگ براق یا مسطح رنگ آمیزی کرد.

سِت کردن وسایل با کاغذ دیواری جدید پذیرایی

ست کردن کاغدذ دیواری برای نشیمن

هماهنگی کاغذ دیواری با دکوراسیون

ست کردن لوازم با کاغذ دیواری جدید

استفاده از رنگ ملایم و خنثی برای کاغذ دیواری پذیرایی

استفاده از کاغذ دیواری برای پذیرایی

ست کردن کاغذ دیواری با دکوراسیون

استفاده از کاغذ دیواری های طرح گل

ست کردن لوازم دکوراسیون با کاغذ دیواری جدید

استفاده از طرح های مختلف کاغذ دیواری

استفاده از بروزترین طرح کاغذ دیواری

اگر پذیرایی منزل شما دارای دکوراسیون مدرن و جدید است، سعی کنید رنگ دیوارپوش خود را به گونه ای انتخاب کنید که با سایر وسایل همخوانی داشته باشد نه اینکه عینا همرنگ باشد. می توانید از کاغذ دیواری هایی با رنگ های مکمل استفاده کنید. در صورتی که ترکیب رنگ وسایل شما بیشتر تیره است، حتما از دیوارپوش هایی با طیف رنگی روشن و مکمل استفاده کنید، در غیر این صورت فضای منزل شما بی نهایت دلگیر و تاریک و مات خواهد بود.

بهترین کاغذ دیواری برای پذیرایی

انتخاب کاغذ دیواری جدید برای پذیرایی سلیقه ای می باشد. اما همیشه خانم ها دغدغه انتخاب بهترین کاغذ دیواری را دارند تا پذیرایی خانه آن ها مورد توجه و جذاب باشد. از مواردی که در بالا به آن ها پرداخته ایم در حال حاضر از بهترین کاغذ دیواری ها برای پذیرایی می توان به کاغذ دیواری با خطوط افقی، طرح علفزار و کاغذ دیواری های سه بعدی اشاره نمود.

جدیدترین مدل کاغذ دیواری برای پذیرایی

امسال شاهد جدیدترین مدل کاغذ دیواری ها برای انواع دیوار های خانه بودیم. در قسمت زیر به 10 مورد از جدیدترین کاغذ دیواری برای پذیرایی پرداخته ایم. اگر می خواهید انواع کاغذ دیواری جدید امسال را ببینید با ما همراه باشید.

جدیدترین مدل کاغذ دیواری برای پذیرایی-10 جدیدترین مدل کاغذ دیواری برای پذیرایی-9 جدیدترین مدل کاغذ دیواری برای پذیرایی-8 جدیدترین مدل کاغذ دیواری برای پذیرایی-7 جدیدترین مدل کاغذ دیواری برای پذیرایی-6 جدیدترین مدل کاغذ دیواری برای پذیرایی-5 جدیدترین مدل کاغذ دیواری برای پذیرایی-4 جدیدترین مدل کاغذ دیواری برای پذیرایی-3 جدیدترین مدل کاغذ دیواری برای پذیرایی-2 جدیدترین مدل کاغذ دیواری برای پذیرایی-1

سخن آخر

کاغذ دیواری جز محصولاتی است که هواخواه زیادی دارد. بسیاری از افراد مایلند از کاغذ دیواری جدید برای پذیرایی خود استفاده کنند. به این ترتیب یک زیبایی دو چندان به اتاق نشیمن خود بدهند. اگر در پذیرایی خود شومینه دارید، می توانید از یک کاغذ دیواری بالای شومینه خود بهره بگیرید. به این ترتیب چشم نوازی سالن نشیمن شما دو چندان خواهد شد.

اگر به دنبال تهیه یک شومینه برای افزایش زیبایی سالن مهمان خود هستید می توانید از فروشگاه شومینه هنر بازدید کنید. این فروشگاه جدیدترین طرح های شومینه برقی و گازی را ارائه می نماید. شما می توانید این محصولات لوکس و مدرن را با قیمتی مناسب از این مجموعه خریداری کنید.

کاغذ دیواری ها در طرح ها و سبک های مختلف ارائه می شوند و شما باید سعی کنید متناسب با متراژ منزل و چیدمان و رنگ وسایل تان اقدام به خرید کاغذ دیواری نمایید. اگر منزل شما کوچک است پیشنهاد میکنیم از دیوارپوش هایی با خطوط افقی استفاده کنید، آنها فضای خانه شما را وسیع تر نمایش می دهند. برخی از انواع کاغذ دیواری عبارتند از: پوستر دیواری طرح برجسته، وینیل.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *