شومینه

فنگ شویی خانه چیست | 10 قانون و اصل آن

فنگ شویی خانه چیست

احتمالا برای شما این سوال پیش آمده است که فنگ شویی خانه چیست؟ به چیدمان درست و اصولی که حس آزادانه، آرامش و انرژی مثبت را به شما بدهد فنگ شویی می گویند. این کار حتی در دکوراسیون خانه های کوچک 40 متری هم می تواند جوابگو بوده و حس نشاط و حال خوب را برای شما در پی داشته باشد.

فنگ شویی خانه چیست و چه فایده ای دارد

شاید برای شما سوال باشد که فنگ شویی خانه چیست؟ به چیدمان درست و اصولی لوازم خانه فنگ شویی می گویند که همراه خود انرژی مثبت و حال خوب دارد. این کار معمولا توسط افراد حرفه ای و خلاق انجام می شود که با یک سری کارها زیبایی، جذابیت و حس آرامش را به منزل شما می دهد. اگر با علم فنگ شویی آشناییت دارید می توانید تنها با تغییرات در دیزاین، منزل خود آن را سرشار از انرژی و حال خوب به همراه آرامش کنید.

فنگ شویی تاثیر مستقیم بر روی روحیه شما خواهد داشت.

تاثیر های فنگ شویی

تاثیرات فنگ شویی خانه چیست؟ این کار اثرات مثبت زیادی دارد و معمولا کسانی که به دنبال تغییرات در چیدمان وسایل خانه هستند به سمت این کار می روند تا علاوه بر تنوع، انرژی های مثبت هم دریافت کنند. با فنگ شویی شما شاهد افزایش ثروت، سلامتی، آرامش، خوشبختی و دوستی و… در اعضای خانواده خواهید بود و این را به مرور زمان یه چشم می آید. شاید برای افرادی که تا به حال این کار را امتحان نکرده اند تعجب بر انگیز و غیر ممکن باشد اما خیلی از افرادی که در این کار حرفه ای هستند معتقدند که تنها راه رسیدن به حال خوب و آرامش فنگ شویی می باشد.

فنگ شویی خانه نو

اگر می خواهید خانه جدیدی خریداری کنید و قصد نقل مکان دارید می توانید از افراد با تجربه و حرفه ای استفاده کنید تا طوری خانه شما را بچینند که حال شما را بهتر و خستگی شما را کمتر کند.

جذب ثروت با فنگ شویی

یکی از علت هایی که مردم به سمت فنگ شویی می روند تاثیرات آن بر روی زندگی می باشد و یکی از آن ها جذب ثروت است. معمولا افرادی که این تغییرات را در زندگی خود حس کرده اند به شما پیشنهاد فنگ شویی را می دهند. شما هم می توانید این کار را انجام دهید تا شاید آن اتفاق جذاب برای شما هم رخ دهد.

قوانین فنگ شویی

فنگ شویی برای جذب ثروت و افزایش حال و هوای خوب، چندین روش و قوانین پایه دارد که می توانید شما هم انجام دهید و  انرژی آزادانه و مثبت را در خانه خود بسازید. چند قوانین فنگ شویی عبارتند از:

  • از آینه استفاده کنید
  • از نور و هوای طبیعی استفاده کنید
  • فضا را شلوغ نکنید
  • از نقاشی استفاده کنید
  • هارمونی رنگ ها به کار ببرید
  • از گذاشتن لباس پشت درب خودداری کنید
  • بخشی از خانه را برای خلوت کردن درست کنید
  • جلوی درب ورودی را باز بگذارید
  • نماد ها و انرژی های منفی را حذف کنید
  • از عکس اعضای خانواده استفاده کنید

استفاده از آینه

استفاده از آینه

یکی از المان هایی که هم جزو الزامات می باشد و هم به زیبایی خانه کمک می کند آینه است. وجود آینه باعث پخش انرژی و انتقال آن در فضا می شود. توجه کنید که جای گذاری آن بسیار مهم می باشد برای مثال اگر آینه رو به روی تخت خواب شما قرار بگیرد باعث بخش شدن انرژی های منفی خواهد شد؛ اما در راهرو باعث افزایش انرژی مثبت می شود.

استفاده از نور و هوای طبیعی

استفاده از نور و هوای طبیعی 

یکی از مهم ترین کار ها در فنگ شویی جریان نور طبیعی و هوای تازه است که انرژی بسیار زیادی را به همراه دارد. باز کردن در و پنجره ها و ورود نور به خانه یکی از مهم ترین عناصر می باشد و به همین دلیل توصیه می شود تا از پرده های ضخیم و تیره استفاده نکنید تا نور به صورت مستقیم وارد خانه شما شود.

استفاده از نقاشی

استفاده از نقاشی

نقاشی می تواند انرژی محیط را در راستای دانش، سلامتی، خانواده، عشق و صمیمیت افزایش دهد. برای مثال برای افزایش طول عمر از عکس های طبیعی، درختان کاج و… در سمت راست دیوار خانه استفاده می شود.

هارمونی رنگ ها

هارمونی رنگ ها

یکی از مهم ترین بخش های فنگ شویی استفاده از رنگ ها است. هارمونی رنگ هایی که انرژی خوب می دهند و زیبا هستند را انتخاب کنید.

از گذاشتن لباس پشت درب خودداری کنید

هنگامی که لباس ها پشت درب انباشته باشد باعث می شود تا جریان انرژی را مسدود کند و به خوبی شما آن را دریافت نکنید. می توانید یک دست لباسی که از آن به صورت روزانه مورد استفاده قرار می گیرد را پشت درب قرار دهید و بقیه پوشاک خود را داخل کمد مرتب بگذارید.

بخشی از خانه را برای خلوت کردن درست کنید

اهمیتی ندارد که در کدام بخش خانه می خواهید تنها باشید صرفا باید جایی باشد که شما در آن امنیت و آرامش را احساس کنید و می توانید زمانی را برای تفکر، استراحت و… در آنجا خلوت کنید.

جلوی درب ورودی را باز بگذارید

درب ورودی خانه شما یکی از منابع اصلی وارد شدن انرژی است. جلوی آن را شلوغ نکنید و فضای باز تری را برای آن جا بگذارید.

استفاده ار عکس اعضای خانواده

یکی دیگر از قوانین فنگ شویی استفاده از عکس اعضای خانواده در خانه است. این کار باعث حس صمیمیت و وابستگی بین اعضای داخل خانه می شود و انرژی مثبت می دهد. فنگ شویی خانه چیست؟ به چیدمان درست و اصولی که انرژی مثبت و حس خوب به شما بدهد فنگ شویی می گویند. از تاثیر این کار به افزایش ثروت، سلامتی، آرامش، خوشبختی و دوستی و غیره می توان اشاره کرد. همچنین فنگ شویی قوانینی هم دارد که اگر می خواهید این تغییرات را اعمال کنید باید این الزامات را رعایت شود. این قوانین شامل استفاده از آینه، نور و هوای طبیعی، شلوغ نکردن فضا، استفاده از نقاشی، هارمونی رنگ ها و… هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *