دسته‌بندی نشده

شومینه زیر تلویزیونی هنر

 تشابه شومینه برقی هنر و تلویزیون همانند دو تیم، هر کدام برای کسب رتبه برتر با یکدیگر رقابت می کنند.

قرار دادن شومینه های برقی مدرن و تلویزیون در کنار هم به منزله چالش کشیدن نقطه کانونی در هرخانه است.

در سال های گذشته به علت گرمای شدید، قرار دادن شومینه های گازی در کنار تلویزیون و ملزومات تزئینی و هنری بر روی دیوارغیر قابل قبول بود.

حال در بهترین دوران شکوفایی صنعت دکوراسیون داخلی و فناوری های جدید که شامل ساخت شومینه های برقی شده است. این امکان را به ما می دهد که شعله آتش و تلویزیون تزئینات هنری کنار هم قرار گیرند.

فناوری های جدید گرما را به طور یکنواخت در جهت های مختلف هدایت می کنند همچنین ترموستات موجود در شومینه های جدید باعث کنترل دمای محیط می شود.

اکنون می توان بدون نگرانی تلویزیون را بالای شومینه نصب کرد در نتیجه دیوار تلویزیون را می توان یک مرکز سرگرمی دو منظوره نامید که به نقطه کانونی محیط تبدیل می شود.

در واقع می توان روی شومینه برقی تلویزیونی با حداقل فاصله ۳۰ سانتی نصب کرد.

سوالی که در ذهن خیلی از افراد وجود دارد این است که شومینه و تلویزیون را در کدام قسمت نصب کنیم.

شومینه هنر چند انتخاب را بررسی می کند تا به شما کمک کند بهترین تصمیم را بگیرید.

نصب بصورت کنار هم، این یکی از پرطرفدار ترین انتخاب ها برای فضاهای کوچک متراژ که فضای دیوار زیادی ندارند.

کنار هم قرار گرفتن شومینه و تلویزیون نگاه مخاطب را به یک نقطه کانونی جلب می کند

در نتیجه می توان شعله های زیبای شومینه را همراه با تلویزیون بصورت همزمان مشاهده کرد.

در نظر داشته باشید ارتفاع نصب شومینه و تلویزیون را باید بر اساس سطح چشم مخاطب انتخاب کرد تا لذت تماشای بهینه را داشته باشد.

نصب بصورت قفسه ای، نصب شومینه در قسمت پایین تلویزیون و نصب تلویزیون بر روی آن یکی از ایده آل ترین انتخاب ها برای دیوار تلویزیون محسوب می‌شود، لازم به ذکر است شومینه های برقی دارای مدل های متنوعی می باشد.

شومینه های برقی فلت ال سی دی و شومینه برقی فلت دیمپلکس از جدیدترین طراحی های شرکت شومینه هنر می باشند که بعنوان نسل جدید شومینه های برقی توسط شرکت شومینه هنر تازگی به بازارعرضه شد، شومینه های دیمپلکس در ۳ مدل فلت،۲طرفه و ۳ طرفه عرضه شده و نمای هیزم ۳بعدی باعث نمایش جلوی زیباتر صفحه نمایشگر شده، در ادامه به بررسی ویژگی های هر کدام از این مدل ها می‌پردازیم، در نظر داشته باشید هر کدام از این مدل ها جلوه ای خاص و بروز به محیط خانه شما می‌دهد، هر کدام را باید بر اساس فضای داخلی خود انتخاب کنید.

شومینه برقی دیمپلکس هنر بصورت فلت: نمایشگر این مدل شومینه از روبرو می باشد که درهنگام خاموش بودن نمایشگر مشکی همانند تلویزیون به شما ارائه می‌دهد.

شومینه برقی دیمپلکس مدل ۲ طرفه بصورت نمایش از روبرو و نمایش از سمت چپ یا راست را داراست.

شومینه های دیمپلکس ۳بعدی جلوه ای خیره کننده برای دیوار کانونی ایجاد می‌کنند این مدل شومینه ها را از هر زاویه ای می توان براحتی مشاهده کرد.

 ابعاد سمت چپ و راست این مدل شومینه محدود می باشد و در عوض و در طول های مختلفی قابل سفارش هستند.

برای جلوه بیشتر شومینه زیر تلویزیون دو گزینه را باید مد نظر قرار داد:

1-  مدل شومینه

2-  ابعاد شومینه

هنگام قرار دادن شومینه زیر تلویزیون به سایز تلویزیون باید توجه داشت، بهتر اینکه طول شومینه را از تلویزیون حداقل ۲۰ سانتی متر بزرگتر در نظر بگیریم.

یادآور می‌شویم فناوری پرتاب باد گرم در شومینه های برقی گرمایشی نصب آنها را بدون دغدغه و با خیال راحت در زیر تلویزیون هموار کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *