نمایش دادن همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

شومینه ال سی دی سه طرفه مدرن برقی

52,000 تومان56,000 تومان سانتیمتر
صفحه لمسی تنظیم رنگ بندی شعله بصورت دستی و خودکار ریموت کنترل از راه دور (همراه با تغییر رنگ شعله های شومینه) تنظیم دمای دو حالته دیمر شدت نور کم (شب) و نور زیاد (روز) دیزاین نمایشگر شومینه را به طور دلخواه سفارش دهید.شامل موارد زیر:
 • مجموعه لوکس سنگ شیشه رنگی
 • سنگ کهربا - سنگ سیلیس
 • هیزم سه بعدی عمیق
 •  آی سی ترکیب رنگ ۲۴،۱۸،۸رنگ ترکیبی
فریم و قاب دور هیزم سوز خود را طور دلخواه سفارش دهید ( سایز قاب یا فریم ) این نوع شومینه ها نصب راحتی دارند و مقرون بصرفه نیز هستند و از اتلاف انرژی جلوگیری می کنند. هیزم سوز برقی برخلاف انواع دیگر به کمترین سرویس دوره ای و تعمیر احتیاج دارد. عدم تولید دود و گازهای مضر این شومینه ها را به یکی از دوست داران محیط زیست تبدیل کرده است. این سبک شومینه مناسب انواع دکوراسیون منزل یا محیط کار بوده و برای هر فضایی قابل سفارش است. شما شاهد نمایش خیره کننده شعله در هیزم های سه بعدی منحصر به فرد که از هر سه طرف شیشه قابل مشاهده است، خواهید بود. نما جلو هیمه سوز با زاویه دید عمیق (۱۲ ۱/۴ سانتی متر) وهمچنین دارای عمق ۱۴سانتی متر

شومینه برقی ال سی دی مدرن دو طرفه

48,000 تومان52,000 تومان سانتیمتر
صفحه لمسی تنظیم رنگ بندی شعله بصورت دستی و خودکار ریموت کنترل از راه دور (تنها با کلیک کردن روی کنترل می توان شعله های شومینه خود را به رنگ آبی، رز، بنفش، زرد یا نارنجی و... انتخاب کنید) تنظیم دمای دو حالته. دیمر شدت نور کم (شب) و نور زیاد (روز) فریم و قاب دور شومینه خود را طور دلخواه سفارش دهید ( سایز قاب یا فریم ) این نوع شومینه ها نصب راحتی دارند و مقرون بصرفه نیز هستند و از اتلاف انرژی جلوگیری می کنند. این هیزم سوز برخلاف انواع دیگر به کمترین سرویس دوره ای و تعمیر احتیاج دارد. عدم تولید دود و گازهای مضر این شومینه ها را به یکی از دوست داران محیط زیست تبدیل کرده است. این سبک از هیزم سوز مناسب دکوراسیون منزل یا محیط کار بوده و شما می توانید آن را برای هر فضایی سفارش دهید. نما جلو شومینه با زاویه دید عمیق (۱۲ ۱/۴ سانتی متر) وهمچنین دارای عمق ۱۴سانتی متر

شومینه LCD دار برقی مدرن

42,000 تومان48,000 تومان سانتیمتر مربع
تنظیم رنگ بندی شعله بصورت دستی و خودکار ریموت کنترل از راه دور (تنها با کلیک کردن روی کنترل می توان شعله های شومینه خود را به رنگ آبی، رز، بنفش، زرد یا نارنجی و... انتخاب کنید) تنظیم دمای دو حالته دیمر شدت نور کم (شب) و نور زیاد (روز) دیزاین نمایشگر شومینه را به طور دلخواه سفارش دهید ( شامل مجموعه لوکس سنگ شیشه رنگی، هیزم سه بعدی عمیق، سنگ کهربا، سنگ سیلیس و آی سی ترکیب رنگ ۲۴،۱۸،۸رنگ ترکیبی) فریم و قاب دور شومینه خود را طور دلخواه سفارش دهید ( سایز قاب یا فریم ) این نوع شومینه ها نصب راحتی دارند و مقرون بصرفه نیز هستند و از اتلاف انرژی جلوگیری می کنند. نوع برقی شومینه، برخلاف انواع دیگر به کمترین سرویس دوره ای و تعمیر احتیاج دارد. عدم تولید دود و گازهای مضر این شومینه ها را به یکی از دوست داران محیط زیست تبدیل کرده است. شومینه های برقی را می توانید مناسب دکوراسیون منزل یا محیط کار برای، هر فضایی سفارش دهید.

شومینه شیک مدرن ال سی دی برقی ایستاده

49,000 تومان54,000 تومان سانتیمتر
 • صفحه لمسی
 • تنظیم رنگ بندی شعله بصورت دستی و خودکار
 • تنظیم دمای دو حالته
 • دیمر شدت نور کم (شب) و نور زیاد (روز)
 • قابلیت سفارشی سازی (قاب و فریم)
 • نصب آسان
 • مقرون بصرفه بودن
 • نیاز به سرویس دوره ای کمتر و عمر مفید طولانی تر
 • عدم تولید دود و گازهای مضر (دوست داران محیط زیست)

شومینه برقی ال سی دی مدرن قاب دار

62,000 تومان66,000 تومان سانتیمتر
یکی از انواع شومینه های نسل جدید است که منبع تامین گرمایش آن از طریق برق تامین میشود. نصب این نوع شومینه از انواع دیگر راحت تر است و مقرون بصرفه نیز هستند و از اتلاف انرژی جلوگیری میکنند. شومینه برقی برخلاف انواع دیگر به نگهدار ی و تعمیر احتیاج زیادی ندارد و به هیچ وجه دود و گازهای سمی تولید نمیکند. این نوع از شومینه ها با محیط زیست سازگار بوده و در طرحها و ابعاد مختلف قابل تولید است. شومینه های برقی را میتوانید نسبت به دکوراسیون داخلی منزل یا محیط کار خود انتخاب کنید.

شومینه ال سی دی مدرن نمایشی مدل سانی

48,000 تومان سانتیمتر
صفحه لمسی تنظیم رنگ بندی شعله بصورت دستی و خودکار ریموت کنترل از راه دور (تنها با کلیک کردن روی کنترل می توان شعله های شومینه خود را به رنگ آبی، رز، بنفش، زرد یا نارنجی و... انتخاب کنید) تنظیم دمای دو حالته دیمر شدت نور کم (شب) و نور زیاد (روز). دیزاین نمایشگر شومینه را به طور دلخواه سفارش دهید ( شامل مجموعه لوکس سنگ شیشه رنگی، هیزم سه بعدی عمیق، سنگ کهربا، سنگ سیلیس و آی سی ترکیب رنگ ۲۴،۱۸،۸رنگ ترکیبی). فریم و قاب دور شومینه خود را طور دلخواه سفارش دهید ( سایز قاب یا فریم ) این نوع شومینه ها نصب راحتی دارند و مقرون بصرفه نیز هستند و از اتلاف انرژی جلوگیری می کنند. شومینه برقی برخلاف انواع دیگر به کمترین سرویس دوره ای و تعمیر احتیاج دارد. عدم تولید دود و گازهای مضر این شومینه ها را به یکی از دوست داران محیط زیست تبدیل کرده است. شومینه های برقی را می توانید مناسب دکوراسیون منزل یا محیط کار برای، هر فضایی سفارش دهید.

یکی از جذاب ترین وسایل گرمایشی،  شومینه ها هستند. اگر به دنبال این هستید که  فضای خانه خود را بروز کرده  و یک پذیرایی لوکس داشته باشید، با خرید یک شومینه برقی مدرن با یک تیر دو هدف خواهید زد.

در این دسته شما می توانید اطلاعات و مشخصات انواع شومینه برقی بدون گرما را مشاهده کرده و متناسب با سلیقه و فضای مورد نظر خود آن را به صورت سفارشی تهیه کنید. مجموعه بزرگ شومینه هنر با سال تجربه تولیدکننده انواع سبک های شومینه می باشد.