نمایش دادن همه 24 نتیجه

نمایش 9 24 36

شومینه برقی زیر تلویزیون مدرن

 • میز تلویزیون همراه با شومینه قابل حمل
 • امکان انتخاب در طول و عرض مختلف
 • امکان انتخاب در رنگ های مختلف
 • تضمین اصالت کالا
 • قیمت عالی
 • مدل جدید 2023

برای خرید با شماره 09129641538 تماس حاصل فرمایید.

شومینه فریم سنگ کد 28 کلاسیک برقی

28,000,000 تومان
شومینه برقی کلاسیک، یکی از از پرفروش ترین طرح های شومینه ای لوکس برای منازل بزرگ می باشد. طرح شومینه فریم

شومینه فریم سنگ حک شده کد 75 کلاسیک برقی

240,000,000 تومان
شومینه برقی کلاسیک، یکی از طرح های لوکس و مناسب برای خانه های مجلل است. این طرح می تواند ضمن

شومینه فریم سنگ کد 38 کلاسیک برقی

65,000,000 تومان
یکی از پرفروش ترین طرح های وسایل گرمایشی، شومینه برقی کلاسیک می باشد. با تهیه یکی از انواع شومینه از

شومینه فریم سنگ کد 200 کلاسیک برقی

260,000,000 تومان
از تجهیزات گرمایشی بروز برای ساختمان ها می توان به شومینه برقی کلاسیک اشاره کرد. برای آشنایی با انواع طرح

شومینه فریم سنگ کد 45 کلاسیک برقی سلطنتی

58,000,000 تومان
یکی از طرح های پرفروش برای لوکس نشان دادن پذیرایی های بزرگ، استفاده از طرح های مختلف شومینه برقی کلاسیک

شومینه فریم سنگ کد 18 کلاسیک برقی ساده

24,000,000 تومان
گاهی افراد از دکوراسیون های سنتی در خانه خود استفاده می کنند، در این حالت پیشنهاد می شود برای بهتر

شومینه فریم سنگ کد 100 کلاسیک برقی با طراحی گل

120,000,000 تومان
استفاده از سنگ های حکاکی شده در ساخت نمای شومینه برقی کلاسیک، باعث شده تا این سبک شومینه متمایز از

شومینه فریم سنگی کد 60 کلاسیک برقی

52,000,000 تومان
اکثر صاحبین منازل لوکس، علاقه دارند که از مدرن ترین و در عین حال جذاب ترین هیزم سوزها در خانه

شومینه فریم چوب کد 6 کلاسیک برقی طرح براق

20,000,000 تومان
یکی از طرح های شیک و پرطرفدار شومینه ها، شومینه برقی کلاسیک است. این مدل از وسایل گرمایشی، گرمای قابل

شومینه فریم چوب کد 50 کلاسیک برقی مجلل

42,000,000 تومان
یکی از طرح های پرکابرد شومینه در پذیرایی های کوچک و بزرگ، استفاده از طرح شومینه برقی کلاسیک است. این

شومینه فریم چوب کد 11 کلاسیک برقی

16,000,000 تومان
شومینه برقی کلاسیک، یکی از پرفروش ترین مدل های وسایل گرمایشی بوده، بسیاری از طبیعت دوستان این سبک ها برای

شومینه فریم چوب کد 26 کلاسیک برقی

28,000,000 تومان
یکی از طرح های جذاب مناسب برای دکوراسیون های سبک روستایی، استفاده از طرح های فریم چوبی شومینه برقی کلاسیک

شومینه فریم چوب کد 30 کلاسیک برقی

26,000,000 تومان
یکی از پرفروش ترین سبک های وسایل گرمایشی، شومینه برقی کلاسیک می باشد. این سبک از مدل های شومینه دارای

شومینه فریم چوب کد 1 کلاسیک برقی

17,000,000 تومان
طرح شومینه برقی کلاسیک، از پرطرفدارترین مدل های وسایل گرمایشی بوده، برای دیدن طرح های بیشتر شومینه کلیک نمایید. همچنین

شومینه ال سی دی سه طرفه مدرن برقی

52,000 تومان56,000 تومان سانتیمتر
صفحه لمسی تنظیم رنگ بندی شعله بصورت دستی و خودکار ریموت کنترل از راه دور (همراه با تغییر رنگ شعله های شومینه) تنظیم دمای دو حالته دیمر شدت نور کم (شب) و نور زیاد (روز) دیزاین نمایشگر شومینه را به طور دلخواه سفارش دهید.شامل موارد زیر:
 • مجموعه لوکس سنگ شیشه رنگی
 • سنگ کهربا - سنگ سیلیس
 • هیزم سه بعدی عمیق
 •  آی سی ترکیب رنگ ۲۴،۱۸،۸رنگ ترکیبی
فریم و قاب دور هیزم سوز خود را طور دلخواه سفارش دهید ( سایز قاب یا فریم ) این نوع شومینه ها نصب راحتی دارند و مقرون بصرفه نیز هستند و از اتلاف انرژی جلوگیری می کنند. هیزم سوز برقی برخلاف انواع دیگر به کمترین سرویس دوره ای و تعمیر احتیاج دارد. عدم تولید دود و گازهای مضر این شومینه ها را به یکی از دوست داران محیط زیست تبدیل کرده است. این سبک شومینه مناسب انواع دکوراسیون منزل یا محیط کار بوده و برای هر فضایی قابل سفارش است. شما شاهد نمایش خیره کننده شعله در هیزم های سه بعدی منحصر به فرد که از هر سه طرف شیشه قابل مشاهده است، خواهید بود. نما جلو هیمه سوز با زاویه دید عمیق (۱۲ ۱/۴ سانتی متر) وهمچنین دارای عمق ۱۴سانتی متر

شومینه برقی ال سی دی مدرن دو طرفه

48,000 تومان52,000 تومان سانتیمتر
صفحه لمسی تنظیم رنگ بندی شعله بصورت دستی و خودکار ریموت کنترل از راه دور (تنها با کلیک کردن روی کنترل می توان شعله های شومینه خود را به رنگ آبی، رز، بنفش، زرد یا نارنجی و... انتخاب کنید) تنظیم دمای دو حالته. دیمر شدت نور کم (شب) و نور زیاد (روز) فریم و قاب دور شومینه خود را طور دلخواه سفارش دهید ( سایز قاب یا فریم ) این نوع شومینه ها نصب راحتی دارند و مقرون بصرفه نیز هستند و از اتلاف انرژی جلوگیری می کنند. این هیزم سوز برخلاف انواع دیگر به کمترین سرویس دوره ای و تعمیر احتیاج دارد. عدم تولید دود و گازهای مضر این شومینه ها را به یکی از دوست داران محیط زیست تبدیل کرده است. این سبک از هیزم سوز مناسب دکوراسیون منزل یا محیط کار بوده و شما می توانید آن را برای هر فضایی سفارش دهید. نما جلو شومینه با زاویه دید عمیق (۱۲ ۱/۴ سانتی متر) وهمچنین دارای عمق ۱۴سانتی متر

شومینه LCD دار برقی مدرن

42,000 تومان48,000 تومان سانتیمتر مربع
تنظیم رنگ بندی شعله بصورت دستی و خودکار ریموت کنترل از راه دور (تنها با کلیک کردن روی کنترل می توان شعله های شومینه خود را به رنگ آبی، رز، بنفش، زرد یا نارنجی و... انتخاب کنید) تنظیم دمای دو حالته دیمر شدت نور کم (شب) و نور زیاد (روز) دیزاین نمایشگر شومینه را به طور دلخواه سفارش دهید ( شامل مجموعه لوکس سنگ شیشه رنگی، هیزم سه بعدی عمیق، سنگ کهربا، سنگ سیلیس و آی سی ترکیب رنگ ۲۴،۱۸،۸رنگ ترکیبی) فریم و قاب دور شومینه خود را طور دلخواه سفارش دهید ( سایز قاب یا فریم ) این نوع شومینه ها نصب راحتی دارند و مقرون بصرفه نیز هستند و از اتلاف انرژی جلوگیری می کنند. نوع برقی شومینه، برخلاف انواع دیگر به کمترین سرویس دوره ای و تعمیر احتیاج دارد. عدم تولید دود و گازهای مضر این شومینه ها را به یکی از دوست داران محیط زیست تبدیل کرده است. شومینه های برقی را می توانید مناسب دکوراسیون منزل یا محیط کار برای، هر فضایی سفارش دهید.

شومینه شیک مدرن ال سی دی برقی ایستاده

49,000 تومان54,000 تومان سانتیمتر
 • صفحه لمسی
 • تنظیم رنگ بندی شعله بصورت دستی و خودکار
 • تنظیم دمای دو حالته
 • دیمر شدت نور کم (شب) و نور زیاد (روز)
 • قابلیت سفارشی سازی (قاب و فریم)
 • نصب آسان
 • مقرون بصرفه بودن
 • نیاز به سرویس دوره ای کمتر و عمر مفید طولانی تر
 • عدم تولید دود و گازهای مضر (دوست داران محیط زیست)

شومینه برقی ال سی دی مدرن قاب دار

62,000 تومان66,000 تومان سانتیمتر
یکی از انواع شومینه های نسل جدید است که منبع تامین گرمایش آن از طریق برق تامین میشود. نصب این نوع شومینه از انواع دیگر راحت تر است و مقرون بصرفه نیز هستند و از اتلاف انرژی جلوگیری میکنند. شومینه برقی برخلاف انواع دیگر به نگهدار ی و تعمیر احتیاج زیادی ندارد و به هیچ وجه دود و گازهای سمی تولید نمیکند. این نوع از شومینه ها با محیط زیست سازگار بوده و در طرحها و ابعاد مختلف قابل تولید است. شومینه های برقی را میتوانید نسبت به دکوراسیون داخلی منزل یا محیط کار خود انتخاب کنید.

شومینه لمسی LCD مدل برقی

49,000 تومان53,000 تومان سانتیمتر
صفحه لمسی تنظیم رنگ بندی شعله بصورت دستی و خودکار ریموت کنترل از راه دور (تنها با کلیک کردن روی کنترل می توان شعله های شومینه خود را به رنگ آبی، رز، بنفش، زرد یا نارنجی و... انتخاب کنید) تنظیم دمای دو حالته دیمر شدت نور کم (شب) و نور زیاد (روز). دیزاین نمایشگر شومینه را به طور دلخواه سفارش دهید ( شامل مجموعه لوکس سنگ شیشه رنگی، هیزم سه بعدی عمیق، سنگ کهربا، سنگ سیلیس و آی سی ترکیب رنگ ۲۴،۱۸،۸رنگ ترکیبی). فریم و قاب دور شومینه خود را طور دلخواه سفارش دهید ( سایز قاب یا فریم ) این نوع شومینه ها نصب راحتی دارند و مقرون بصرفه نیز هستند و از اتلاف انرژی جلوگیری می کنند. این محصول برخلاف انواع دیگر به کمترین سرویس دوره ای و تعمیر احتیاج دارد. عدم تولید دود و گازهای مضر این شومینه ها را به یکی از دوست داران محیط زیست تبدیل کرده است. این محصولات را می توانید مناسب دکوراسیون منزل یا محیط کار برای، هر فضایی سفارش دهید.

شومینه ال سی دی مدرن نمایشی مدل سانی

48,000 تومان سانتیمتر
صفحه لمسی تنظیم رنگ بندی شعله بصورت دستی و خودکار ریموت کنترل از راه دور (تنها با کلیک کردن روی کنترل می توان شعله های شومینه خود را به رنگ آبی، رز، بنفش، زرد یا نارنجی و... انتخاب کنید) تنظیم دمای دو حالته دیمر شدت نور کم (شب) و نور زیاد (روز). دیزاین نمایشگر شومینه را به طور دلخواه سفارش دهید ( شامل مجموعه لوکس سنگ شیشه رنگی، هیزم سه بعدی عمیق، سنگ کهربا، سنگ سیلیس و آی سی ترکیب رنگ ۲۴،۱۸،۸رنگ ترکیبی). فریم و قاب دور شومینه خود را طور دلخواه سفارش دهید ( سایز قاب یا فریم ) این نوع شومینه ها نصب راحتی دارند و مقرون بصرفه نیز هستند و از اتلاف انرژی جلوگیری می کنند. شومینه برقی برخلاف انواع دیگر به کمترین سرویس دوره ای و تعمیر احتیاج دارد. عدم تولید دود و گازهای مضر این شومینه ها را به یکی از دوست داران محیط زیست تبدیل کرده است. شومینه های برقی را می توانید مناسب دکوراسیون منزل یا محیط کار برای، هر فضایی سفارش دهید.

شومینه کوره ( فریم چوب ) کلاسیک برقی

22,000,000 تومان
یکی از پرطرفدارترین طرح های شومینه، شومینه برقی کلاسیک می باشد. این سبک از وسایل گرمایشی در نقاط مختلف خانه

شومینه برقی LCD مدرن قاب دار

صفحه لمسی تنظیم رنگ بندی شعله بصورت دستی و خودکار ریموت کنترل از راه دور (تنها با کلیک کردن روی کنترل می توان شعله های شومینه خود را به رنگ آبی، رز، بنفش، زرد یا نارنجی و... انتخاب کنید) تنظیم دمای دو حالته دیمر شدت نور کم (شب) و نور زیاد (روز) دیزاین نمایشگر شومینه را به طور دلخواه سفارش دهید ( شامل مجموعه لوکس سنگ شیشه رنگی، هیزم سه بعدی عمیق، سنگ کهربا، سنگ سیلیس و آی سی ترکیب رنگ ۲۴،۱۸،۸رنگ ترکیبی) فریم و قاب دور شومینه خود را طور دلخواه سفارش دهید ( سایز قاب یا فریم ) این نوع شومینه ها نصب راحتی دارند و مقرون بصرفه نیز هستند و از اتلاف انرژی جلوگیری می کنند. شومینه برقی برخلاف انواع دیگر به کمترین سرویس دوره ای و تعمیر احتیاج دارد. عدم تولید دود و گازهای مضر این شومینه ها را به یکی از دوست داران محیط زیست تبدیل کرده است. شومینه های برقی را می توانید مناسب دکوراسیون منزل یا محیط کار برای، هر فضایی سفارش دهید.

شومینه یکی از تجهیزاتی است که این روزها به عنوان اصلی ترین راهکار گرمایش فضاهای مختلف استفاده می شود. در بین انواع این تجهیزات گرمایشی، شومینه های برقی به عنوان سیستم هایی مدرن و جدید کاربرد گسترده تری پیدا کرده اند. این مدل از شومینه ها به عنوان یک المان زیبایی محیط نیز محسوب می شوند.

با شومینه برقی می توانید در مصرف گاز صرفه جویی کنید. بسیاری از افراد با خرید شومینه برقی ظاهر شیک و جذابی را به خانه خود اضافه می کنند. این شومینه ها بسیار ایمن بوده و گازی تولید نمی کنند. در واقع می توان از شومینه های برقی مدرن به عنوان یکی از بهینه ترین شیوه های گرمایش ساختمان نام برد. گروه صنعتی شومینه با تکیه بر سابقه دو دهه فعالیت در تولید و طراحی انواع شومینه ها، مدل های متنوع شومینه برقی را به شما مشتریان عزیز عرضه می کند.

برای دریافت قیمت و خرید شومینه شیک و مدرن از وبسایت شومینه هنر به عنوان تولید کننده شومینه برقی مدرن، گازی، اتانولی، معلق و .. می توانید به صفحه مربوطه مراجعه کنید و انواع طرح های جذاب شومینه را سفارش دهید.

ویژگی های شومینه برقی مدرن در مجموعه شومینه هنر

شومینه برقی قاب دار

شومینه هنر برای هماهنگی هر چه بیشتر شومینه های برقی با دکوراسیون خانه شما، طیف وسیعی از انواع شومینه برقی مدرن را طراحی و تولید کرده است. تیم پرتلاش این مجموعه سعی دارد تا برای رضایت مشتریان خود در همه محصولات مواردی چون رنگ شعله، نوع هیزم، قاب و بسیاری از فاکتورهای دیگر را مدنظر قرار دهد.

شومینه برقی مدرن تولید شده در گروه صنعتی شومینه هنر از ویژگی های زیر برخوردار است:

 • صفحه لمسی
 • قابلیت تنظیم اتومات و دستی رنگ بندی شعله
 • قابلیت تنظیم دمای دو حالته
 • امکان کنترل از راه دور رنگ شعله
 • تنظیم شدت نور با توجه به میزان روشنایی محیط
 • نیاز به کمترین سرویس دوره ای و تعمیر
 • مصرف برق پایین بین 700 تا 1200 ولت

در شومینه هنر می توانید دیزاین نمایشگر شومینه، فریم و قاب دور شومینه را به صورت دلخواه سفارش دهید.

شومینه هنر، طراح و تولید کننده شومینه برقی مدرن

شومینه برقی کوچک

گروه صنعتی شومینه هنر از سال 1382 در مسیر طراحی و تولید اولین نسل از شومینه های برقی در ایران شروع به فعالیت نمود. این مجموعه صنعتی همواره کیفیت کیفی و کمی محصولات را در صدر پروژه های تولید و طراحی خود قرار داده است. شومینه هنر مفتخر است که با مطالعه و تحقیقات مستمر خود توانسته بخش اعظمی از نیاز بازار را در تولید و طراحی انواع شومینه برقی مدرن به خود اختصاص دهد. این مجموعه با بهره گیری از تیمی پرتجربه و تکنولوژی روز دنیا، بهترین انواع محصولات را به شما مشتریان عزیز عرضه می کند.

شومینه های برقی شومینه هنر می تواند پاسخگوی نیاز شما در طراحی و اجرای جدیدترین انواع این تجهیزات گرمایشی باشد. شما مشتریان عزیز می توانید با توجه به نیاز خود از محصولات متنوع تولید شده در این مجموعه گزینه مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید.

برای دریافت مشاوره پیش از خرید با شماره تلفن 09121839890 تماس بگیرید.

مزایای شومینه برقی

این محصول تنها یک وسیله برای جذای و لوکس کردن پذیرایی نیست، بلکه یک وسیله گرمایشی کاملا بروز می باشد.

برخلاف نمونه های گازسوز این دستگاه برقی نیاز به هیچ دودکشی نداشته و به سادگی می توانید از آن در هر نقطه از خانه که دارای دمای کمتر است، بهره بگیرید. از دیگر مزیت های این وسیله عبارتند از:

 • نصب راحت و ساده
 • قابلیت سفارش در ابعاد مختلف کوچک و بزرگ
 • بدون هدر رفت گرما
 • راندمان گرمایی بالا
 • تنوع در طرح با قابلیت سفارشی سازی
 • مناسب برای فضاهای اداری و خانگی
 • بدون نیاز به دودکش و بدون تولید گازهای سمی
 • شرایط نگهداری آسان

معایب شومینه برقی

شومینه برقی علی رغم مزایای بی نظیری که دارد، دارای معایبی نیز است. از جمله معایب این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در زمان قطعی برق، باید شما به فکر یک وسیله گرمایشی دیگر باشید.
 • این وسیله با برق کار می کند و باید با آن مثل سایر وسایل برقی رفتار کرده و نکات ایمنی را در استفاده از آن رعایت کرد. بهتر است این وسیله را به یک سه راهی جدا در زمان استفاده متصل کنید.
 • شعله های شومینه برقی طبیعی نبوده و این موضوع شاید در ابتدا برایتان چندان جذاب نباشد.

خرید شومینه برقی شیک

شومینه برقی با طرح سفارشی

با خرید از شومینه هنر، تنوع محصولات، ضمانت کیفیت و خرید امن را تجربه می کنید. برای خرید فقط کافی است تا محصول را انتخاب و به سبد خرید خود اضافه کنید. خرید از شومینه هنر را با ویژگی های زیر تجربه می کنید:

 • تحویل اکسپرس
 • پشتیبانی 24 ساعته
 • 7 روز ضمانت

شومینه هنر به عنوان برترین تولید کننده شومینه برقی مدرن در کشور شناخته می شود. می توانید انواع مدل شومینه های برقی را از وب سایت شومینه هنر خریداری کنید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر هم می توانید با کارشناسان شومینه هنر ارتباط بگیرید.

قیمت شومینه برقی مدرن

شومینه برقی دو طرفه

شومینه های برقی را می توان در بازه های قیمتی مختلف یافت. قیمت شومینه برقی با توجه به ابعاد، جنس بدنه و آپشن های آن  متغیر می باشد.

انواع شومینه برقی

طرح های مختلف شومینه برقی

طرح های کلاسیک شومینه برقی

انواع مختلف شومینه برقی

هیزم سوزهای برقی بسیار متنوع هستند. این محصولات را می توانید در اتاق های مختلف خانه تان به خصوص سالن های نشیمن استفاده کنید.

شومینه برقی نمایشی

از جمله شومینه های پرطرفدار و محبوب گروه شومینه برقی نمایشی می باشند. این سبک هیزم سوز مصرف برق پایینی دارند و شما براحتی می توانید آن را در فضاهای کوچک استفاده کنید.

شومینه برقی دو طرفه

شومینه دو طرفه

یکی از سبک های مدرن هیزم سوز برقی، شومینه برقی دو طرفه می باشد. این طرح از وسایل گرمایشی را به سادگی می توان به عنوان یک پارتیشن جداسازی فضاهای منازل استفاده کرد.

شومینه برقی سه طرفه

شومینه سه طرفه

یکی از طرح های منحصر به فرد در وسایل گرمایشی جدید، سبک شومینه برقی سه طرفه می باشد. این طرح برای تبدیل یک پذیرایی ساده به سالن مهمانی لوکس بسیار کاربردی است.

شومینه برقی ال سی دی (LCD)

اگر به دنبال یک المان گرمایشی دوست داشتنی هستید. پیشنهاد ما به شما شومینه برقی ال سی دی (LCD) می باشد. این محصول ضمن داشتن زیبایی، دارای نورهای رنگی بسیار جذاب است.

شومینه برقی قاب دار

شومینه برقی قاب دار شیک

یکی از پرکابردترین انواع وسایل گرمایشی که می تواند اتاق شما را از حالت معمولی به حالت لوکس تبدیل کند، شومینه برقی قاب دار می باشد. این هیزم سوز دارای قاب های متنوعی است که شما می توانید متناسب با سلیقه و دکوراسیون خانه خود آن را تهیه نمایید.

شومینه مدرن

طرح مدرن یکی از مدل های جذاب شومینه برقی

از جمله وسایل گرمایشی که ترکیبی از هنر و خلاقیت است و در آن بروزترین طرح های شومینه برقی و گازی دیده می شود، شومینه مدرن است. این سبک شومینه را می توان متناسب با ابعاد اتاق سفارشی سازی کرد.